Proszę wybrać zajęcia, jakie Państwa interesują:

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
08.00 - 09.00 CROSS CAMP08.10 - 09.10
Max Ziarkowski


Trening obwodowy08.20 - 09.20
Marta
CROSS CAMP08.10 - 09.10
Max Ziarkowski


TRX trening08.20 - 09.20
Marta
CROSS CAMP08.10 - 09.10
Max Ziarkowski


Spalanie - brzuch, TABATA08.20 - 09.20
Marta
CROSS CAMP08.10 - 09.10
Max Ziarkowski


Workout- trening całego ciała08.20 - 09.20
Anna J


STRETCHING08.20 - 09.20
Marta
CROSS CAMP08.10 - 09.10
Max Ziarkowski


Jędrna pupa08.20 - 09.20
Marta
09.00 - 10.00 CROSS09.30 - 10.30
Max Ziarkowski


SPINNING®10.00 - 11.00
Marta


Trening HIIT10.00 - 11.00
Ania
10.00 - 11.00 Muscle & Cardio10.00 - 11.00
Ania
Muscle & Cardio10.00 - 11.00Muscle & Cardio10.00 - 11.00SPINNING®10.00 - 11.00
Marta


BODY BUILDING10.00 - 11.00
Ania
11.00 - 12.00 Spalanie - brzuch, TABATA11.00 - 12.00
Ania
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 CROSS CAMP16.15 - 17.15
Max Ziarkowski


Spalanie - brzuch, TABATA17.00 - 17.55
Ania
CROSS CAMP16.30 - 17.30
Max Ziarkowski


Jędrna pupa17.00 - 17.55
Ania
CROSS CAMP16.30 - 17.30
Max Ziarkowski
CROSS CAMP16.15 - 17.15
Max Ziarkowski


CR PUMP17.00 - 18.00
Ania
CROSS CAMP
tyg parzyste!
16.15 - 17.15
Max Ziarkowski
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 SPINNING®18.00 - 18.55
Marta


FUTURE WOMAN18.00 - 18.55
Marek Ferstaj


CROSS18.30 - 19.25
Max Ziarkowski


Workout- trening całego ciała19.00 - 19.55
Anna J


SPINNING®19.05 - 20.05
Marta


CROSS CAMP19.30 - 20.25
Max Ziarkowski


STRETCHING20.00 - 20.55
+ joga
Anna J


CROSS CAMP20.30 - 21.25
Max Ziarkowski
SPINNING®18.00 - 18.55
Ola


CR PUMP18.00 - 18.55
Ania


CROSS CAMP18.30 - 19.30
Max Ziarkowski


SPINNING®19.05 - 20.05
Ola


CROSS CAMP19.30 - 20.25
Max Ziarkowski


Pilates
+ zdrowy kręgosłup
20.15 - 21.15
Jola


CROSS CAMP
BASIC
20.30 - 21.25
Max Ziarkowski
SPINNING®18.00 - 18.55
Marta


FUTURE WOMAN18.00 - 18.55
Marek Ferstaj


CROSS18.30 - 19.25
Max Ziarkowski


SPINNING®19.05 - 20.05
Marta


CROSS CAMP19.30 - 20.25
Max Ziarkowski


Pilates
+ zdrowy kręgosłup
20.15 - 21.15
Jola


CROSS CAMP20.30 - 21.25
Max Ziarkowski
SPINNING®18.00 - 18.55
Marta


Spalanie - brzuch, TABATA18.00 - 19.00
Ania


CROSS18.30 - 19.25
Max Ziarkowski


SPINNING®19.05 - 20.05
Marta


Trening obwodowy19.15 - 20.15
Anna J


CROSS CAMP
BASIC
19.30 - 20.25
Max Ziarkowski


Pilates
z piłkami
20.15 - 21.15
Jola


CROSS CAMP20.30 - 21.25
Max Ziarkowski
SPINNING®18.00 - 18.55
Sylwia


FUTURE WOMAN18.00 - 18.55
Marek Ferstaj
19.00 - 20.00 CROSS CAMP
tyg parzyste!
19.00 - 20.00
Max Ziarkowski


SPINNING®19.05 - 20.05
Sylwia
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Kliknij i sprawdź

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
09.00 - 10.00 CROSS09.30 - 10.30
Max Ziarkowski
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 CROSS18.30 - 19.25
Max Ziarkowski
CROSS18.30 - 19.25
Max Ziarkowski
CROSS18.30 - 19.25
Max Ziarkowski
19.00 - 20.00
Kliknij i sprawdź

Poniedziałek

Środa

Czwartek

Sobota

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 - 19.00 FUTURE WOMAN18.00 - 18.55
Marek Ferstaj
FUTURE WOMAN18.00 - 18.55
Marek Ferstaj
FUTURE WOMAN18.00 - 18.55
Marek Ferstaj
Kliknij i sprawdź

Poniedziałek

Środa

Piątek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
08.00 - 09.00 STRETCHING08.20 - 09.20
Marta
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 STRETCHING20.00 - 20.55
+ joga
Anna J
Kliknij i sprawdź

Poniedziałek

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
08.00 - 09.00 Spalanie - brzuch, TABATA08.20 - 09.20
Marta
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00 Spalanie - brzuch, TABATA11.00 - 12.00
Ania
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Spalanie - brzuch, TABATA17.00 - 17.55
Ania
18.00 - 19.00 Spalanie - brzuch, TABATA18.00 - 19.00
Ania
Kliknij i sprawdź

Poniedziałek

Środa

Czwartek

Niedziela

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
10.00 - 11.00 Trening HIIT10.00 - 11.00
Ania
Kliknij i sprawdź

Sobota

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
10.00 - 11.00 SPINNING®10.00 - 11.00
Marta
SPINNING®10.00 - 11.00
Marta
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 SPINNING®18.00 - 18.55
Marta
SPINNING®18.00 - 18.55
Ola
SPINNING®18.00 - 18.55
Marta
SPINNING®18.00 - 18.55
Marta
SPINNING®18.00 - 18.55
Sylwia
19.00 - 20.00 SPINNING®19.05 - 20.05
Marta
SPINNING®19.05 - 20.05
Ola
SPINNING®19.05 - 20.05
Marta
SPINNING®19.05 - 20.05
Marta
SPINNING®19.05 - 20.05
Sylwia
20.00 - 21.00
Kliknij i sprawdź

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
08.00 - 09.00 Jędrna pupa08.20 - 09.20
Marta
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Jędrna pupa17.00 - 17.55
Ania
Kliknij i sprawdź

Wtorek

Piątek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
10.00 - 11.00 Muscle & Cardio10.00 - 11.00
Ania
Muscle & Cardio10.00 - 11.00Muscle & Cardio10.00 - 11.00
Kliknij i sprawdź

Poniedziałek

Środa

Piątek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
10.00 - 11.00 BODY BUILDING10.00 - 11.00
Ania
Kliknij i sprawdź

Niedziela

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
08.00 - 09.00 Workout- trening całego ciała08.20 - 09.20
Anna J
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Workout- trening całego ciała19.00 - 19.55
Anna J
Kliknij i sprawdź

Poniedziałek

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 - 18.00 CR PUMP17.00 - 18.00
Ania
18.00 - 19.00 CR PUMP18.00 - 18.55
Ania
Kliknij i sprawdź

Wtorek

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
20.00 - 21.00 Pilates
+ zdrowy kręgosłup
20.15 - 21.15
Jola
Pilates
+ zdrowy kręgosłup
20.15 - 21.15
Jola
Pilates
z piłkami
20.15 - 21.15
Jola
21.00 - 22.00
Kliknij i sprawdź

Wtorek

Środa

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
08.00 - 09.00 TRX trening08.20 - 09.20
Marta
09.00 - 10.00
Kliknij i sprawdź

Wtorek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
08.00 - 09.00 CROSS CAMP08.10 - 09.10
Max Ziarkowski
CROSS CAMP08.10 - 09.10
Max Ziarkowski
CROSS CAMP08.10 - 09.10
Max Ziarkowski
CROSS CAMP08.10 - 09.10
Max Ziarkowski
CROSS CAMP08.10 - 09.10
Max Ziarkowski
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 CROSS CAMP16.15 - 17.15
Max Ziarkowski
CROSS CAMP16.30 - 17.30
Max Ziarkowski
CROSS CAMP16.30 - 17.30
Max Ziarkowski
CROSS CAMP16.15 - 17.15
Max Ziarkowski
CROSS CAMP
tyg parzyste!
16.15 - 17.15
Max Ziarkowski
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 CROSS CAMP18.30 - 19.30
Max Ziarkowski


CROSS CAMP19.30 - 20.25
Max Ziarkowski


CROSS CAMP
BASIC
20.30 - 21.25
Max Ziarkowski
19.00 - 20.00 CROSS CAMP19.30 - 20.25
Max Ziarkowski


CROSS CAMP20.30 - 21.25
Max Ziarkowski
CROSS CAMP19.30 - 20.25
Max Ziarkowski


CROSS CAMP20.30 - 21.25
Max Ziarkowski
CROSS CAMP
BASIC
19.30 - 20.25
Max Ziarkowski


CROSS CAMP20.30 - 21.25
Max Ziarkowski
CROSS CAMP
tyg parzyste!
19.00 - 20.00
Max Ziarkowski
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Kliknij i sprawdź

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
08.00 - 09.00 Trening obwodowy08.20 - 09.20
Marta
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Trening obwodowy19.15 - 20.15
Anna J
20.00 - 21.00
Kliknij i sprawdź

Poniedziałek

Czwartek